Naujienos

Atgal

Socialinių mokslų kolegijoje pristatytas pranešimas „Europos kokybės ženklas – naujas mokymo kokybės vertinimo standartas“

2017 05 19

2017 metų gegužės 18 d. Socialinių mokslų kolegijoje vyko mokslinė-praktinė konferencija „Žmogaus ir visuomenės gerovė šiuolaikinių pokyčių kontekste“. Jos metu skirtingų sričių specialistai, Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstytojai išsamiai pristatė savo srities tendencijas, galimybes, pasikeitimus bei problemas.
 
Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro Kompetencijų vertinimo skyriaus vedėjas Rimantas Zajarskas skaitė pranešimą „Europos kokybės ženklas (EQM) – naujas mokymo kokybės vertinimo standartas“ ir supažindino konferencijos dalyvius su naująja kokybės sistema.
 
EQM – kokybės sistema, pagal kurią vertinami neformaliojo mokymosi teikėjai ir jų veikla, paslaugos ir darbas. Ši vertinimo sistema atskleidžia, ar mokymo įstaigos teisingai supranta, kokios sistemos ir veiklos reikalingos, teikiant ir remiant kokybišką mokymąsi, atitinkantį Europos suaugusiųjų mokymosi kokybės užtikrinimo standartus.
 
Taip pat buvo pristatyta 2016 metų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kokybės vertinimo ataskaita. Siekiant įvertinti profesinės kvalifikacijos tobulinimo kokybę, buvo apklausti 3509 mokymuose dalyvavę slaugos specialistai.
 
                                       

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g. 1,
LT-08418,
Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 191718164 

PVM mokėtojo kodas -
ne PVM mokėtojas

AB SEB Bankas, banko sąskaita
LT22 7044 0600 0032 2130
(sąskaita mokėjimui už kursus ir apgyvendinimą)

Kaip pas mus atvykti?

Žemėlapis

Pastatas