Naujienos

Atgal

„Slauga. Mokslas ir praktika“ - nemokamas elektroninis žurnalas

2020 07 31

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro periodinis recenzuojamas mokslo žurnalas „Slauga. Mokslas ir praktika“ ne vieną dešimtmetį lankė ištikimus skaitytojus visoje Lietuvoje. Jo pradžia buvo kukli. Iš laikraščio „Šalpusnis“ metams bėgant išaugo dabartinis žurnalas su savo stiliumi, logotipu, rubrikomis. Tačiau veržli technologijų pažanga diktuoja pokyčius – nuo 2020 metų liepos periodinis recenzuojamas mokslo žurnalas „Slauga. Mokslas ir praktika“ nebus spausdinamas, jį nemokamai rasite tik elektroniniu formatu www.zurnalai.vu.lt/slauga.

Periodinis recenzuojamas mokslo žurnalas „Slauga. Mokslas ir praktika“ skirtas slaugos, akušerinės priežiūros, burnos priežiūros, reabilitacijos ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams (ISSN 2669-1760). Žurnale mokslo dalyje publikuojami recenzuoti moksliniai straipsniai. Praktinėje dalyje – profesiniai straipsniai, skirti sveikatos priežiūros specialistų savišvietai, Publikuojama klinikinių situacijų analizė, teisinė informacija, gerosios praktikos ir informaciniai straipsniai.

Mokslinis straipsnis, publikuotas periodiniame recenzuojamame mokslo žurnale „Slauga. Mokslas ir praktika“, gali būti vertinamas kaip slaugytojų, dantų techniko, gydytojo odontologo padėjėjo, burnos higienisto profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Teisės aktų nustatyta tvarka gali būti įskaitomos 30 val., kurios dalijamos iš autorių skaičiaus. Kaip profesinės kvalifikacijos tobulinimas įskaitomi moksliniai straipsniai, parengti per paskutinius penkerius metus.

Kaip patvirtinimą, kad recenzuojamame mokslo žurnale „Slauga. Mokslas ir praktika“ paskelbtas mokslinis recenzuotas straipsnis, pakanka pateikti Valstybinei akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybai prie Sveikatos apsaugos ministerijos straipsnio bibliografinius duomenis, pagal kuriuos būtų galima įsitikinti pateiktos informacijos tikrumu.

Periodinis recenzuojamas mokslo žurnalas „Slauga. Mokslas ir praktika“ yra grynosios atviros prieigos žurnalas. Turinys nemokamai pasiekiamas ir suteikiama teisė jį skaityti, išsaugoti savo kompiuteryje, kopijuoti, platinti, spausdinti, atlikti paiešką ar pateikti nuorodą į viso teksto dokumentus. Nėra jokių straipsnių publikavimo mokesčių (angl. Article processing charge). Netaikomas embargo periodas. Recenzuojamame mokslo žurnale „Slauga. Mokslas ir praktika“ publikuojami straipsniai parašyti lietuvių ir anglų kalbomis.

Tikimės ir tolesnio glaudaus bendradarbiavimo su skaitytojais, autoriais, visais suinteresuotais asmenims, skleidžiant sveikatos priežiūros naujoves, patirtį kuo platesniam specialistų ratui.

Straipsnius galite teikti el. paštu redakcija@sskc.lt arba loreta.gudeliene@sskc.lt.

 

                                                                 Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro informacija


Kompetencijų ugdymas


Naudinga informacija

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
Faks. (8 5) 271 2273
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g. 1,
LT-08418,
Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 191718164 

PVM mokėtojo kodas -
ne PVM mokėtojas

AB SEB Bankas, banko sąskaita
LT22 7044 0600 0032 2130
(sąskaita mokėjimui už kursus ir apgyvendinimą)

Kaip pas mus atvykti?