Naujienos

Atgal

Sutikime žmogų, ne kultūrą

2018 09 19

 

ERASMUS+ projekto „Andragogų meistriškumo tobulinimas – suaugusiųjų mokymosi kokybei gerinti“ (projekto dotacijos sutarties numeris 2016-1-LT01-KA104-022902) dalyviai – Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras, Klaipėdos valstybinė kolegija, Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centras, Valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centras „Dainava“, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (toliau – LSŠA) – susistemino ir apibendrino mokymosi Italijoje metu įgytas žinias, patirtį ir įspūdžius bei sudėjo juos į leidinį „Sutikti žmogų, ne kultūrą“. Grupės darbui vadovavo projekto turinio ekspertas Arūnas Bėkšta (LSŠA) ir projekto vadovė Vilija Lukošūnienė (LSŠA).
 
„Sutikti žmogų, ne kultūrą“ sudaro dvi dalys. Pirma dalis skirta teorinėms įžvalgoms, kurias svarbu žinoti, suprasti, dirbant su migrantais, su kitų kultūrų atstovais. Teorinėje dalyje glaustai aprašomi mokymosi metu aptarti kultūros ir švietimo dalykai, pateikiami atliktų užduočių aprašymai bei jų rezultatai. Antrą leidinio dalį sudaro mokymosi metu vykusių susitikimų su savivaldybės vadovais, nevyriausybinių organizacijų atstovais ir mokymų organizatoriais bei dalyvių refleksija.
 
Leidinys skirtas sveikatos priežiūros darbuotojams, kuriems tenka ir teks susidurti su į Lietuvą atvykstančiais imigrantais, suaugusiųjų mokytojams, savivaldybių tarnautojams.
 
Sveikatos priežiūros ir farmacijos
specialistų kompetencijų centras

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga
Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g. 1,
LT-08418,
Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 191718164 

PVM mokėtojo kodas -
ne PVM mokėtojas

AB SEB Bankas, banko sąskaita
LT22 7044 0600 0032 2130
(sąskaita mokėjimui už kursus ir apgyvendinimą)

Kaip pas mus atvykti?

Žemėlapis

Pastatas