Naujienos

Atgal

Seminaras „Dienos chirurgijos paslaugų klinikinis kodavimas. Cukrinio diabeto klinikinio kodavimo aktualijos“

2017 11 17

2017 metų lapkričio 16 dieną vyko seminaras „Dienos chirurgijos paslaugų klinikinis kodavimas. Cukrinio diabeto klinikinio kodavimo aktualijos“.
Jau keletą metų Valstybinės ligonių kasos prie SAM (toliau – VLK) Klinikinio kodavimo skyrius kartu su Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centru (toliau – Kompetencijų centras) organizuoja mokymus asmens sveikatos priežiūros įstaigų, teikiančių stacionarines paslaugas, specialistams aktualiais klinikinio kodavimo klausimais. Kasmet įvyksta 6–10 mokymų.
Mokymuose VLK patalpose dalyvauja apie 100 žmonių: gydytojai, slaugytojai, sveikatos statistikai, visuomenės sveikatos specialistai ir kt. Mokymai vyksta ir nuotoliniu būdu, pasitelkiant šiuolaikines informacines perdavimo priemones. Mokymuose nuotoliniu būdu dalyvauja apie 60 asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų. Ypač šia galimybe aktyviai naudojasi klausytojai iš tolimesnių Lietuvos vietovių – Klaipėdos, Visagino, Šiaulių, Kelmės ir kt.
Vilmos Uždavinienės, VLK Kainų ir klasifikacijų departamento klinikinio kodavimo skyriaus vedėjos, nuomone, minėtų mokymų žinios reikalingos ligoninių specialistams, siekiantiems užtikrinti kokybišką ir tikslų statistinių duomenų apie pacientams suteiktas paslaugas pateikimą, tikslų gydymo atvejų klasifikavimą, kas yra privaloma pagal tarptautines klasifikacijas ir standartus. Tokie mokymai naudingi ir vidaus audito bei kontrolės specialistams, kurie tikrina pateiktų duomenų kokybę. Kodavimo duomenys naudojami statistikai, ligoninių veiklos analizei ir vertinimui, jie reikalingi rengiant ataskaitas pacientams apie  jiems suteiktas  paslaugas ir jų kainas.
 

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro informacija


Kompetencijų ugdymas


Naudinga informacija

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
Faks. (8 5) 271 2273
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g.1, LT-08418,
Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191718164
AB SEB Bankas,
banko sąskaita LT22 7044 0600 0032 2130 (sąskaita kursams)

Kaip pas mus atvykti?