Naujienos

Atgal

ERASMUS + programos KA1 Projektas „Andragogų meistriškumo tobulinimas – suaugusiųjų mokymosi kokybei didinti“

2016 09 22

Tris kartus teiktam projektui 2016 m. pavyko gauti Europos Sąjungos finansavimą (projekto trukmė – 2016–2018 m.).
Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (toliau – LSŠA) kartu su Valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centru „Dainava“, Klaipėdos valstybine kolegija, Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centru, Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centru sudarė konsorciumą, parengė ir gavo finansavimą projekto „Andragogų meistriškumo tobulinimas – suaugusiųjų mokymosi kokybei didinti“ įgyvendinimui.
Steigiant konsorciumą aptarta, kad konkretūs mobilumų dalyviai (administracinis personalas, andragogai) bus atrenkami atsižvelgiant į įstaigos ir LSŠA poreikius. Atrinkti dalyviai turi būti motyvuoti parengti mokymo programas, metodines rekomendacijas ir prisidėti prie mobilumo veiklų rezultatų skleidimo pasibaigus projektui. Dalyviams keliami ir bendrieji reikalavimai: andragoginių mokymų pagrindai (bent minimumas), andragoginio darbo stažas, anglų kalbos mokėjimas, aukšta motyvacija ir konkrečių lūkesčių mobilumui turėjimas.
Projekto metu bus organizuotos dvi kelionės į Italijos ir Vokietijos suaugusiųjų mokymo institucijas. Dalyvaudami projekte dalyviai įgys ir (ar) patobulins kompetencijas: besimokančiųjų suaugusiųjų mokymosi įgalinimo; darbo su heterogeninėmis grupėmis, skirtingais mokymosi poreikiais motyvacija (išskirtinis dėmesys bus kreipiamas į migrantus); patarimo, karjeros, gyvenimo, tolesnio lavinimo klausimais ir profesionalios pagalbos suteikimo. Projekto pabaiga – 2018 m.
Rumšiškėse 2016 m. rugsėjo 9 d. vyko pirmasis projekto dalyvių dalykinis susitikimas, kuriame aptarta dalyvių atrankos kriterijai, projekto veiklų tvarkaraštis, sutarčių projektai.
 
Tarptautinio bendradarbiavimo ir viešųjų ryšių skyrius
 
 
 
 
 

Kompetencijų ugdymas


Naudinga informacija

Kontaktai

Valstybės biudžetinė įstaiga Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras

Tel. (8 5) 271 2256
Faks. (8 5) 271 2273
El. paštas centras@sskc.lt
Adresas: Rugių g.1, LT-08418,
Vilnius, Lietuva

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191718164
AB SEB Bankas,
banko sąskaita LT22 7044 0600 0032 2130 (sąskaita kursams)

Kaip pas mus atvykti?